Vīni, Medovuha, Zbiteņ

Mēs piedāvājam ekskluzīvus vīnus no Itālijas, kā arī Lietuvas.

Lejamie vīni no Italijas!

  • Šodien mūsu veikali piedāvā Jums baudīt un priecāties ne tikai no īsta lejamā alus degustācijas, bet arī pieskarties krāšņam un neaizmirstamam ITĀĻU lejamā vīnu garšai. Mēs piedāvājam Jums inteliģentu šī dzēriena tēlu,pilnu ar skaistumu, stilu, itāļu temperamentu un satraukumu. Mūsu veikalos pēc  savas gaumes vīnu sev atradis jebkurš  –  sākot no īsta baudītāja, beidzot ar  iesācēju. Mēs pārstāvam 3 vīnu ražotājus no itāļu reģiona VENETO : SANMARTINO, MONTELVINI UN PAVAN. Mūsu vīnu asortiments sastāv no baltajiem,sarkanajiem,rozā vīniem,klasiskajiem un dzirkstošajiem(Frizante),sausajiem,pussausajiem un pussaldajiem.

Apakšā ir apskatāma tabula,no kuras Jūs varat saņemt visu nepieciešamo informāciju par katru konkrētu šķirni.

 
nosaukums
logo
apraksts
Pasniegšanas temperatūra
 GIRAMONDO, alk.10%  Giramondo  no “Montelvini”  7-8 С.
 MUSCONTE,  alk. 7%  Musconte   no “Montelvini”  4-7 С.
LAMBRUSCO , alk. 9%  vignetino_lambrusco_emilia_2015 Igor delal no “PAVAN”. Dzirkstošais sarkanais vīns ar saldu garšu. Īpaši populārs ārpus Itālijas. Visiem saldas garšas baudītājiem. 7-8 С.
CHARDONNAY, 11% mazie_Chardonay No “SanMartino”. Klasiskais baltais vīns ir gaiš-dzeltenā krāsā. Pieder citronu aromāts. Perfekti sader ar praktiski jebkuriem ēdieniem,īpaši ar gaļu,zivīm,jūras veltēm,ka arī ar salātiem,desertiem un augļiem. 8-12 С.
GLERA, IGT 11%  mazie_Glera Dzirkstošais baltais vīns,īpaši pieder priekš vasaras. No vīnogu šķirnes Glera ražo populāro Itālijā vīnu Proseco. Gaiš-dzeltenā krāsā,ar patīkamu augļu garšu. Šīs vīns Itālijā lieto gan svētkos gan parastajā pusdienlaikā ka aperetīvu. 4-8 С
ROSE , 11% mazie_Rose Dzirkstošais rozā vīns,īpaši sader priekš slāpju apmierināšanas. Rozā krāsā,ar patīkamu augļu garšu. Šo vīnu Itālijā lieto ka aperetīvu un ka galveno dzērienu. Sader ar gaļu un zupam. 4-8 С
CABARNET, 12%
 mazie_Cabernet Klasiskais sarkanais vīns,intensīvi-rubīna krāsā ar zaļumiem un meža devam. Ideāli sader priekš visu veidu gaļas. 15-18 С.
BOTE BUONA, 11%  mazie_Botte Buona Ideāli sader priekš ceptas gaļas. 15-18 С
MALBECH, IGT 11%  mazie_Malbech Klasiskais sarkanais vīns,intensīvi rubīna krāsā,ar ķiršiem un plūmēm. Ļoti piesātināts,šķērms. Ideāli sader priekš ceptas gaļas,asiem ēdieniem,ceptiem cīsiņiem un šašlika. Spēcīga garša var neļaut izbaudīt deserta vai citu saldumu ēdiena garša. 15-18 С.

Medovuha un Medus dzēriens “Zbiteņ” no Baltkrievijas!

Medovuha “Starovar”, 6,3% starovar_medovuha Lietojams gan karstā,gan aukstā veidā
Zbiteņ “Starovar”, 6,0 % starovar_zbiten Vecs mazalkoholisks dzēriens no medum un kvasa,uzlējams uz zaļumiem. Pieder salda garša ar medus un puķu aromātu. Satur kvasa koncentrātu,apiņus,rētēja saknes,asinszāles un šalfeja lapas. Karstā veidā – uzvārīt un pievienot piparmētrus. Lietojams gan karstā,gan aukstā veidā.
Zbiteņ Dzērvene “Starovar”, 6,0 % starovar_zbiten_dzervenu6 Lietojams aukstā veidā.

 

Augļu-ogu vīni „Voruta” no Lietuvas ražotāja AB „ANYKŠČIŲ VYNAS“. Šie vīni iepatiksies vietējam pircēji, jo pilnībā atbilst mūsu klientu gaumei. Pussaldie, bagātīgi ar vietējo augļu un ogu aromātu un garšu, sūri, mēreni stipri (līdz 10% alk.), vīni „Voruta” būs lielisks papildinājums svētku galdam.

Vīns „Voruta” Upenes. Pussaldais, ar upeņu aromātu piesātināts vīns, 10% alk. Ieteicamā lietošanas temperatūra – 14-16 grādi. Labi savienojams ar dažādām uzkodām. Der pie cietiem sieriem, medījumiem, kā arī sautētiem ēdieniem.

Vīns „Voruta” Ķirsis. Pussaldais, ar spilgtu ķiršu kauliņu garšu, sūrs, 10% alk. Ieteicamā lietošanas temperatūra – 14-16 grādi. Labi saskan ar sieriem, putnu gaļu un sautētiem ēdieniem.

Vīns „Voruta” Augļu-ogu. Pussaldais, maigs vīns no dažādām ogām (upenes, aronija, ķirši), 10% alk. Ieteicamā lietošanas temperatūra – 14-16 grādi. Labi saskan ar sarkano gaļu, puscietiem sieriem.

…………………………… Vīns „Medžiotojų” Augļu-ogu Stiprināts pussaldais vīns, 17% alk. Bagāta, piesātināta garša īstiem vīriešiem! Ieteicamā lietošanas temperatūra – 18-25 grādi, bet to var arī uzsildīt līdz 80 С.