MUCAS PASĀKUMIEM

Veikali „Miestiņš” piedāvā lejamos dzērienus mucās dažādiem pasākumiem un svinībām:

– kāzas;

– korporatīvs;

– prezentācija;

– seminārs;

– svinīga tikšanās;

– atpūta pie dabas;

– tematiskie pasākumi;

– atpūta medībās vai makšķerējot;

– dzimšanas dienas…

Снимок

IMG_9531

Svētku un notikumu var būt daudz! Mēs vienmēr esam gatavi piedāvāt Jums mūsu kvalitatīvus dabiskus dzērienus.

Ar visu sortimentu var iepazīties šeit:  Miestins.lv/cenas . Jūs varat izvēlēties savai gaumei atbilstošu dzērienu:

*) daudz (ap 20) nepasterizēta Latvijas un Lietuvas lejamā alus šķirnes;

*) īsts svaigs kvass un limonāde;

*) neparasts medus alkoholisks dzēriens ZBITEŅ no drogām vai ar rudzu garšu;

*) īsti itāļu vīni mucās (ap 10 veidiem), kā arī sidrs.

Kā var nopirkt un iztukšot mucu?

Mums ir daudz tehnisku un vizuālu risinājumu mucu alus realizācijai. Pērkot dzērienus mucās, mēs piedāvājam nomā dažādu aprīkojumu:

 

 

Aprīkojuma nosaukums ar aprakstu

 

** Foto Nomas maksa  Ķīlas nauda ** Pilna aprīkojuma cena Papildinājumi
1) speciāli „krāni-pumpji”; Ohladitel  1,50 € / dienā 20,00 € 150,00 € Jāņem vērā, ka šis pumpis neatdzesē alu, kas var radīt liekās putas. Ja esat izvēlējušies šo aprīkojumu, ieteicams, lai Jums būtu krūzes putu nostādināšanai.
2) kompaktas pārnēsājamas ierīces ar atdzesēšanas sistēmu (dzesētāji) ar vienu līniju; 3_atdz 25,00 € / no piektdienas līdz pirmdienai 100,00 € 600,00 € Jāņem vērā, ka šī dzesētāja caurlaides spēja ir 25 litri/stundā. Lielāka apjoma gadījumā produktu nevarēs atdzesēt
3) mini rolbāri ar vienu līniju; DSC_0312  30,00 € / no piektdienas līdz pirmdienai 120,00 €  900,00 € Dzesētāja caurlaides spēja – 25 litri/stunda
4) mini rolbāri ar divām līnijām; Roll 4gb 35,00 € /no piektdienas līdz pirmdienai 120,00 € 1000,00 € Dzesētāja caurlaides spēja – 25 litri/stunda
5) kompaktas pārnēsājamas ierīces ar atdzesēšanas sistēmu, stilizētas kā koka muca ar vienu līniju 2_muca uz vienu liniju   30,00 € /no piektdienas līdz pirmdienai 120,00 €   1000,00 € Dzesētāja caurlaides spēja – 50 litri/stunda
6) kompaktas pārnēsājamas ierīces ar atdzesēšanas sistēmu, stilizētas kā koka muca ar dīvām līnijām  1_muca uz divam linijam  35,00 € / no piektdienas līdz pirmdienai 120,00 € 1200,00 € Dzesētāja ccaurlaides spēja – 50 litri/stunda

* Attēla palielināšanai uzklikšķiniet uz tā

** Pilna aprīkojuma cena norādīta informatīvos mērķos

 

Viss aprīkojums tiek piedāvāts nomā TIKAI ar nosacījumu, ka dzērieni tiek iegādāti mūsu veikalā.

Kur pasūtīt un iepazīties?

Apskatīt un iepazīties ar dažādiem aprīkojuma veidiem var mūsu veikalā – bāzē „Miestinš” Vairoga ielā 26, Rīgā, t.25426426. Šajā veikalā ir plašākais dzērienu un aprīkojuma klāsts.

Rolbāri nomā pieejami TIKAI šajā veikalā.

Dzesētājus un „krānus-pumpjus” pasūtīt, noformēt līgumu par to nomu un saņemt var jebkurā veikalā.

ATCERIETIES, ka viss aprīkojums jāpasūta laikus!!!

Kā pareizi noformēt pasūtījumu?

Nomas līgumu aprīkojumu var noformēt jebkurā veikalā, izņemot līgumu par rolbāru – tas ir iespējams tikai „Miestiņa” bāzē Vairoga ielā 26.

Līguma noformēšanai Jums nepieciešams personu apliecinošs dokuments. Noformējot līgumu, jāveic arī dzērienu pasūtījums. Samaksa iespējama skaidrā naudā, ar karti vai ar pārskaitījumu. Maksājot skaidrā naudā vai ar karti, norēķināties par dzērieniem var, gan slēdzot līgumu, gan saņemot dzērienus.

Maksājot ar pārskaitījumu, jānorēķinās tikai IEPRIEKŠ. Pasūtījums tiek pieņemts tikai tad, kad saņemts aptipinājums par naudas saņemšanu mūsu kontā. Priekšapmaksas rēķinu var noformēt mūsu veikalā Vairoga ielā 26 vai, atsūtot rekvizītus uz e-pastu miestins@gmail.com. Mēs sagatavosim Jums rēķinu un tikai pēc apmaksas apstiprinājums aprīkojums tiks rezervēts Jums. Pirms izsūtīt rekvizītus, pārliecinieties, ka aprīkojums Jums vēlamajās dienās ir pieejams. Visu informāciju var saņemt Vairoga ielā 26, t. 25426426.

Cik tas maksā?

Kopējā samaksā iekļauta dzēriena cena, aprīkojuma nomas maksa, kā arī ķīlas nauda par aprīkojumu, kas tiks atgriezta atpakaļ pēc aprīkojuma un tukšu mucu saņemšanas.

Tabulā minētās ķīlas naudas summas attiecināmas uz iekārtu un vienu mucu. Par katru nākamo mucu papildus jāmaksā 20 EUR ķīlas nauda.

Ja tiek nomātas divas ierīces, ķīlas nauda tiek summēta.

 

Neskatoties uz „skaļiem” aprīkojuma nosaukumiem, lietot tos varēs ikviens, jo tajā nav nekā sarežģīta. Taču pirms lietošanas lūgums uzmanīgi iepazīties ar lietošanas instrukciju, kas tiks izsniegta, slēdzot līgumu.

Patīkamu atpūtu!

Ar cieņu, Miestiņš.